Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Декада педмайстерності в "Теремку"

   Ніколи не залишайте вашої самоосвітньої роботи і не забувайте, що скільки би ви не вчились, скільки б не знали, знанням та освіті нема ні кордонів, ні меж.    Н.Рубакін  

  Важливою умовою модернізації освіти є постійне підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності та загальної культури. З цією метою в садку проходила декада педагогічної майстерності «Якість дошкільної освіти – це якість життя дитини».

  Упродовж цих днів було проведено ряд методичних заходів, а саме: педагогічна рада «Дитина в колисці рідного краю», теоретичний семінар «Багатство мовлення вихователя – основа мовленнєво – емоційного розвитку дітей» (вихователь Бондаренко К.В.), заняття Школи молодих вихователів «Наставник» (керівник методист Дереза А.М.), майстер – клас «Українська народна іграшка» (вихователь Корнєєва С.В.), де вихователі власноруч виготовили ляльку – мотанку. А з дітьми старшої групи фізкерівником Кокуль В.А. було проведено День здоров’я «Свято веселого м’ячика».

  Вихователі мали змогу відвідати заняття у своїх наставників, переймали досвід роботи, знайомилися з новітніми технологіями.

 Такі корисні та змістовні методичні заходи в колективі сприяють формуванню, вивченню, узагальненню та поширенню кращого педагогічного досвіду колег, творчому осмисленню сучасних досягнень психолого – педагогічної науки та передового педагогічного досвіду.

адміністрація

мозковий штурм

завдання