Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Теремок приймає гостей

    8,9 жовтня на базі відділу освіти Генічеської райдержадміністрації, дошкільних навчальних закладів міста Генічеська відбувся обласний науково – практичний семінар методистів РМК, спеціалістів  управлінь освіти з питань дошкільної освіти за темою «Використання здоров′язберігаючих технологій у дошкільному навчальному закладі». Перший день пройшов на базі ДНЗ «Червона шапочка». Діти нашого садочка зі своїми вихователями Візір Н.А. та Поволоцькою О.М.  достойно представили свій заклад на святі, присвяченому спорту. Чудовий танок  дівчат та хлопчиків з гуртка спортивного танцю та аеробіки нікого не залишив байдужими. А діти групи №3 «Краплинки» продемонстрували етюд з елементами методик Бебі - йоги та Хатха – йоги.

    А сьогодні гостей приймав і наш садок. В святково прикрашеному залі радо зустріли короваєм діти та вихователі гостей із різних районів області під керівництвом завідувача науково-методичної лабораторії  дошкільного виховання КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти» Киричук Т.В. Завідувач садочка Кокуль В.В. розповіла присутнім про цікаву та змістовну роботу, що проводиться в закладі з формування здорового способу життя дошкільнят. Адже питання фізкультурно – оздоровчої діяльності є одним із пріоритетних напрямів роботи колективу.

   Всім  надовго запам’ятається  парад олімпійців. Юні спортсмени представили такі  види спорту як гімнастика, бокс, теніс, футбол, баскетбол, велоспорт. Елементів цих видів спорту діти навчаються на фізкультурних заняттях під керівництвом фізкерівника Кокуль В.А.

   Вихователь Буркіна Л.А. провела  інтегроване заняття «В подорож за амулетом здоров′я». Діти подорожували по різним країнам, шукаючи атрибути здоров′я. Дякуємо і нашим батькам, що вони так жваво відгукнулися на підготовку до семінару. Допомагали в оформленні території садка, музичної зали, придбанні костюмів для діток. Адже робота по вихованню здорових дітей – наша з вами спільна справа.

   Увесь колектив садка  отримав від гостей, колег та батьків високу достойну оцінку своєї праці.