Ласкаво просимо до нашого садка!

Методична служба

У яслах - садку відбулося засідання педагогічної ради

  Ключова роль у системі освіти належить педагогу. Саме за допомогою діяльності педагогічних працівників відбувається реалізація державної політики в галузі інноваційної діяльності в закладах освіти. Саме цій темі було посвячене  засідання  педагогічної  ради, яке відбулося в яслах – садку 29 січня 2020 року.

Тема педради «ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ПЕДАГОГА ЯК ВАЖЛИВОГО ЧИННИКА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ, РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ ОСВІТНІХ ІНІЦІАТИВ, ТВОРЧОГО ТА ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ДОШКІЛЬНИКА».

Мета: поглибити знання про інноваційні технології навчання, обмін досвідом з їх використання, обґрунтування доцільності впровадження інновацій у освітній процес, аналіз готовності педагогів дошкільного закладу до інноваційної діяльності.

педрада січень

  Педрада пройшла у формі круглого столу. ЇЇ учасники серйозно, глибоко і виважено проаналізували  напрямки діяльності закладу, що потребують оновлення, осучаснення. Багато говорилося про активізацію батьківської громадськості  закладу у мережі  розвитку мовлення дошкільників, комунікативної культури, національно-патріотичного виховання, психологічної готовності дітей до школи тощо.  

  Педагогічні інновації – це результат творчого пошуку оригінальних та нестандартних рішень, різноманітних педагогічних проблем. Оригінальними виховними ідеями та навчальними технологіями, якими користуються у роботі поділилися вихователі Лариса Буркіна, Олена Скрипка, Оксана Ропан, Оксана Осипенко, логопед Леніє Кокуль. Вихователі презентували свої рекомендації, дидактичний та наочний матеріал для зацікавленості дітей у вивчені окремих розділів програми «Дитина».

педрада січень

 

Новини та статті