Ласкаво просимо до нашого садка!

Методична служба

У яслах - садку пройшов педагогічний тренінг для педагогів

   13 листопада у яслах-садку відбулося  перше засідання семінару – практикуму «Розвиток  комунікативної  культури  педагога у сучасному дошкільному закладі». Керівник семінару  Лариса Буркіна провела з педагогами тренінг «Комунікативна культура вихователя – запорука успіху в роботі з дошкільниками та їх батьками».

Мета:

-  створювати умови для розвитку комунікативної культури педагогів,

 - розвивати комунікативні вміння за допомогою ігрових методів навчання,

- поглибити та систематизувати знання педагогів щодо змісту освітньої програми «Дитина»,

- формувати професійні уміння щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку;

 - вдосконалювати педагогічну майстерності вихователів, підсилювати професійну мотивацію.

ТРЕНІНГ

   Буркіна Л.А. познайомила присутніх  зі змістом та структурою комунікативної культури педагога, її компонентами, особистими якостями педагога, методами організації психолого - педагогічного супроводу сімейного виховання.

Тренінг01

   Під час проведення тренінгу вихователі працювали у мікрогрупах, які були створені за допомогою вправи «Скринька казок». Також керівник запропонувала колегам різноманітні завдання, серед них : «Привітання» (демонстрація різних варіантів привітань), створення колажів на тему «Професійна компетентність педагога», презентація гербів «Я - особистість», які були  виготовлені заздалегідь, «Інформаційно – освітній простір сучасної людини» (створення асоціативної карти), стіл запитань та відповідей на теми «Батьківські несподіванки» та «Інклюзивні діти».

ТРЕНІНГ2

ТРЕНІНГ1

   Педагоги працювали  активно, злагоджено, проявили професійність, творчість, креативність, толерантність. Всі завдання та вправи були виконані на високому методичному рівні.

ТРЕНІНГ3

 

 

Новини та статті