Ласкаво просимо до нашого садка!

Методична служба

Використання LEGO - конструювання в освітньому просторі ЗДО

   Конструктор LEGO - цікавий матеріал, що стимулює дитячу фантазію, уяву, творчість, допомагає формувати моторні навички. При цьому кожна дитина творить як дизайнер, засвоюючи під час творчого конструювання закони гармонії та краси.

   28 лютого 2019 року в яслах – садку №17 «Теремок» пройшов майстер – клас вихователя старшої групи Скрипка Олени з теми «Безмежний світ гри з ЛЕГО». На якому була присутня методист з дошкільного виховання Відділу освіти Генічеської райдержадміністрації Пислар І.А.

допомога планеті стиам4

  Розпочавши декілька років тому роботу  з дітьми з конструктором LEGO вихователь розробила серію ігор та завдань для стимулювання творчої діяльності, розвитку фантазії, мислення, мовної компетенції. Саме такі завдання були представлені на інтегрованому занятті з дітьми старшої групи «Допомога планеті STEAM».

допомога планеті стиам2

  Малята працювали за схемами, викладаючи різноманітні моделі з цеглинок, виконували математичні диктанти, вирішували приклади, грали і ігри з деталями улюбленого конструктора. Діти продемонстрували  навички орієнтації у просторі та на площині, сформовані уявлення про сенсорні еталони.

допомога планеті стиам

  Вихователі теж не були осторонь від захоплюючої діяльності дітей. Тому і самі спробували  виконати завдання за допомогою  елементів  конструктора LEGO.

  Скрипка Олена презентувала виставку робіт дітей «Пізнаємо світ гри з LEGO», ряд дидактичного матеріалу  - картки, схеми, піктограми, лабіринти, конспекти практичних занять з цікавими творчими завданнями.

  Підводячи підсумок роботи педагоги вкотре впевнились в тому, що використання LEGO – технології закладає у дітей фундамент учбової діяльності майбутніх школярів, є основою інтелектуального розвитку і показником готовності дитини до навчання в школі.

допомога планеті стиам3

допоога планеті стиам 1

Новини та статті