Ласкаво просимо до нашого садка!

Методична служба

Впровадження в практику роботи нового Закону України «Про освіту» у я\с №17 «Теремок»

  27 вересня на базі Генічеського ясел – садка №17 «Теремок» відбувся районний семінар – нарада для завідувачів закладів дошкільної освіти району «Впровадження в практику роботи закладу нового Закону України «Про освіту». В роботі наради прийняли участь заступник голови районної державної адміністрації Бекірова Г.Р.,  начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Попова І.М., методист районного методичного кабінету відділу освіти Куницька І.В., методист по  дошкільній освіті Пислар І.А.  В., завуч з початкового навчання ЗОШ№1, керівник районного методичного об′єднання вчителів початкових класів Галка Н.М., а також  усі керівники та методисти закладів дошкільної освіти району.

семінар06

  З вітальним словом до всіх присутніх звернулася завідувач я\с «Теремок» Кокуль В.В., яка побажала творчої співпраці та плідних результатів.

Музичне вітання отримали педагоги від вихованців ясел-садка, адже семінар відбувся напередодні Всеукраїнського дня працівників дошкільної освіти. Зі словами поздоровлення з професійним святом до усіх звернувся міський голова Тулупов О.В.

концерт

концерт1

концерт2

концерт3

концерт4

концерт5

  У ході роботи учасники мали можливість ознайомитися з    роботою закладу в світлі нового Закону України «Про освіту», переглянути презентацію «Виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в я\с «Теремок», яка була представлена завідувачем Кокуль В.В.

семінар04

  Особливий інтерес у присутніх викликало відвідування музейного центру «Малечі про цікав речі», де були представлені міні – музеї «Дивовижна мушля», «Світ годинників», «Чудо ґудзик», «Українська оселя».

  Слухачі переглянули фрагменти занять у рамках педагогічної студії «Педагог – майстер: інноваційні підходи в системі освітньої діяльності у ЗДО», який провела методист Дереза А.М. Були представлені різноманітні технології, які використовують педагоги, а саме «Барвисті та чудові парасольки різнокольорові» (вихователь Осипенко О.Л.), сучасні підходи в корекційній  роботі (логопед Моісеєнко І.Г.), робота за програмою «Безмежний світ гри з LEGO» (вихователь Скрипка О.О.).

семінар03

семінар02

  Учасники семінару – наради  високо оцінили рівень проведених занять, зазначили, що педагогічний колектив використовує  ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, які захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

семінар01

  Підводячи підсумки,  Ірина Миколаївна Попова висловила сподівання, що і в подальшій роботі в закладах дошкільної освіти району буде приділено значну увагу соціалізації, розвитку пізнавальних здібностей дітей, які виростуть впевненими, самодостатніми, достойними громадянами України.

 

Новини та статті