Ласкаво просимо до нашого садка!

Будь здоров, малюк!

Спорт та здоровий спосіб життя – головні пріоритети виховання дошкільників в я\с №17 «Теремок»

  Одним з провідних напрямків роботи нашого дошкільного закладу є виховання інтересу до рухової діяльності та формування потреби в систематичних заняттях фізичними вправами, спрямованими на охорону життя, зміцнення здоров'я, всебічний фізичний розвиток, загартування та удосконалення функцій організму дітей, підвищення фізичної та розумової працездатності.

  Реалізуючи ці завдання, фізкерівник нашого садочка, Кокуль Володимир Анатолійович кожного дня займається з  малятами фізкультурою і спортом, привчає їх правильно і наполегливо виконувати різноманітні вправи,вчить елементам спортивних ігор, організовує спортивні змагання, Дні здоров′я, орієнтування на місцевості, пішохідні переходи.

 А скільки позитивних емоцій отримали діти, коли Володимир Анатолійович влаштував для них екскурсію до Дитячої спортивної школи, в якій, до речі,він тренує дітей боксу.

спортшкола4

  Діти з цікавістю розглядали спортивні знаряддя, майданчики для різних видів спорту. Усі були в захваті, побачивши, як їх улюблений фізкерівник  виконує вправи з величезною гирею, володіє східним бойовим мистецтвом і порається з нунчаками, а ще старші вихованці Володимира Анатолійовича продемонстрували свою майстерність на боксерському ринзі.

  Привчає до спорту Володимир Анатолійович і власну доньку, вихованку нашого садочка, а зараз вже ученицю школи №1 Лілію, яка показала діткам свої навички в акробатичному номері. Підвищили градус позитивних емоцій солодкі гостинці, які організував для своїх вихованців Володимир Анатолійович, долучивши спонсорів - охоронний комплекс «ПАТРІОТ».

спортшкола2

спортшкола

  Найцінніше в спілкуванні з дітьми є власний приклад, а приклад, який дає дітям їх фізкерівник,  можливо,  когось приведе до спортивної секції, або відкриє двері у світ професійного спорту. Але, безперечно, всіх навчить зміцнювати своє здоров′я, займаючись  фізкультурою і спортом.

спортшкола3

спортшкола1

 Інформаційну статтю про екскурсію малят до Генічеської ДЮСШ можна прочитати на місцевому сайті "Новий Візит" за посиланням:

http://www.vizit.ks.ua/novosti-genicheska/sport-ta-zdorovij-sposib-zhittya-golovni-prioriteti-vixovannya-doshkilnikiv-v-yas-17-teremok/

 

Новини та статті