Ласкаво просимо до нашого садка!

Будь здоров, малюк!

У Геніческому ясла-садку «Теремок» провели спортивне свято

  16 березня, в ясла-садку «Теремок» відбулось яскраве та веселе спортивне свято «Зростаємо олімпійцями». Під керівництвом фізкерівника Володимира Кокуль дві команди вихованців дитячого садка змагались у різноманітних естафетах, показуючи свої спортивні навички та здібності.

спортивне свято2

   На свято в ясла-садок «Теремок» завітали гості. Це представник Генічеської райорганізації партії «Основа» та сільгосппідприємств «АгроСтеп» та «Волна» Неджат Куртаметов і директор Генічеського центрального ринку Андрій Телік. Перед початком заходу гості познайомилися з дошкільним закладом «Теремок» та були вражені гарними умовами, в яких ростуть, виховуються та розвиваються діти.

спортивне свято4

  Неджат Куртаметов та Андрій Телік прийшли не з пустими руками. Вони подарували вихованцям «Теремка» багато м`ячів і іграшок та пообіцяли і в майбутньому підтримувати та допомагати дошкільному закладу. Також на святі був присутній директор фабрики ТОВ "Агрофірма імені Шевченка"Валерій Сидоренко. Валерій Віталійович не тільки постійний спонсор «Теремка», але й батько вихованки цього ясла-садка Ані Сидоренко, яка незважаючи на свій маленький вік є спортивною гордістю дошкільного закладу. Як проходило свято у ясла-садку №17 «Теремок» міста Генічеськ до вашої уваги у відео  матеріалах:

 www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Fsuh-c2XnHs     

спортивне свято

спортивне свято3

спортивне свято

 

 

Новини та статті