Ласкаво просимо до нашого садка!

Будь здоров, малюк!

ПАРАД ОЛІМПІЙЦІВ - 2017

  23 лютого в яслах – садку відбулось спортивне свято «Парад олімпійців – 2017». Під час свята діти середніх та старших груп представили гостям, батькам, усім присутнім різні види спорту – карате, футбол, баскетбол, важку атлетику, гімнастику. Парад проводив фізичний керівник закладу - майстер спорту по боксу,  тренер - викладач з боксу І категорії, суддя національної категорії з  боксу, призер міжнародних турнірів, чемпіон Херсонської області  Кокуль Володимир Анатолійович.

https://www.youtube.com/watch?v=uSHY06WP6lI

 парад олімпійців

 Діти разом із фізкерівником продемонстрували хороші  спортивні якості, які допомагають бути завжди здоровими – спритність, чіткість виконання рухів, добру фізичну  підготовку. Усі вправи, які були виконані дошкільниками постійно відпрацьовуються на фізкультурних заняттях – вправи із м’ячем, гімнастичними палицями, кеглями, обручами тощо.

гімнастика

карате

Усім присутнім сподобався показовий бій з боксу вихованців Генічеської дитячої спортивної школи Ткаченко Артема та Новоселецького Олексія (до речі колишніх вихованців ясел – садка). Також Кокуль В.А. представив вправи із нунчаку – до, які були виконані з точністю та  майстерністю. Усі присутні в залі отримали заряд позитивного настрою та впевненості у тому, що тільки спорт і здоровий спосіб життя є запорукою здоров′я.

бокс

  На заході були присутні начальник відділу молоді та спорту Генічеської райдержадміністрації Філіпова Л.Ф. та директор Генічеської ДЮСШ Годес Е.В., батьки, громадськість. У своїх виступах вони підкреслили, що проблема збереження і відновлення здоров’я дітей є однією з головних у сучасній освіті. Перед педагогами все глобальніше постає завдання впровадження в практику роботи здоров’язберігаючих та здоров’яформуючих технологій, які б сприяли не лише максимальному розвитку фізичного тіла дошкільнят, а й їхньої психіки, формуванню духовності.

нагорода

У другій половині заходу  зустрілися спортивні команди педагогів для участі у зимовій Спартакіаді – 2017. Під час спортивних естафет педагоги продемонстрували не тільки свої фізичні здібності, а й творчість. Адже виконані колажі спортивних емблем садка, відрізнялись творчим підходом та естетичним виконанням. А спортивні таночки із стрічками та степ - платформами у виконанні обох команд заслужили бурю аплодисментів від болільників.  

 емблема      емблема

конкурс

https://www.youtube.com/watch?v=sssl-rvQz4o

  Сьогоднішній спортивний захід ще раз продемонстрував, що в яслах – садку «Теремок» ведеться системна робота з фізичного виховання: впровадження сучасних здоров′язбережувальних технологій, виконання режиму дня з урахуванням вікових можливостей дітей, туристично – краєзнавча робота, використання природничих факторів упродовж року тощо.

Тож, до зустрічі на Спартакіаді – 2018!

 парад

Новини та статті