Ласкаво просимо до нашого садка!

Головна

Ясла-сад №17 "Теремок"

Наш сайт адресовано тим, хто зацікавлений у всебічному, гармонійному розвитку дітей, хто готовий поділитися власним досвідом, розповісти про труднощі у вихованні і навчанні дітей, хто бажає співпрацювати з нами. 

На сайті Ви зможете:

ОТРИМАТИ:

- Інформацію про життя дітей в закладі;

-Дізнатися про останні новини в ЗДО;анімація

ЗНАЙТИ:

-Інформацію про  заклад дошкільної освіти;

-Інформацію про програми навчання та виховання дітей, авторські наробки, інноваційні технології;

Відвідати:

- Фотогалерею; Ігротеку; Виставки

                   Ласкаво  запрошуємо!

каравай


Відкрити всі можливості дитини

Як пелюстки у квітці навесні.

Це - наша ціль, це -  наше надбання,

Бо діти, то є сонця промінці.

   На березі Азовського моря  у місті Генічеськ Херсонської області є прекрасний  мальовничий куточок,  де завжди панує тепло та затишок, атмосфера добра і радості.  Це ясла – садок  №17 «Теремок». Тут працює колектив творчих ініціативних  висококваліфікованих людей, які створюють всі умови для повноцінного розвитку маленьких жителів нашого мікрорайону - дошкільнят.

Ясла – садок заснований у 1973 році.

Форма власності   - комунальний дошкільний заклад

Режим роботи  ЗДО -  7.00 – 17.30 год.

Виховується 200 малюків. Функціонує  8 груп: 2 групи – раннього віку;             2 рупи –  молодшого віку; 2 групи – середнього віку;  2 групи – старшого віку. 

   В  нашому садочку  затишні та  комфортні умови для маленьких дошкільнят  створюють  48 працівників.  З них 21 педагог, серед яких:

  •       Завідувач;
  •       Вихователь – методист;
  •       14 вихователів;
  •       2 логопеди;
  •       2 музичні керівники;
  •       інструктор з фізичного виховання.

 

 Кокуль В.В.                                                                   

                                   Завідувач 

Кокуль

Валентина Володимирівна

 Освіта: вища педагогічна, Бердянський педагогічний інститут. Стаж роботи: 33 роки. Кваліфікація:  вища категорія

Нагороди: лауреат премії Верховної ради України у 2010 році. Делегат І Всеукраїнського з'їзду педагогічних працівників дошкільної освіти у 2010 р. Делегат ІІІ  з′їзду  працівників освіти України у 2011р.

 

Педагогічний колектив ясел – садка обрав для себе гуманітарно – естетичний напрямок роботи.

 

      У закладі обладнані методичний кабінет, музична та спортивна зали, логопедичний кабінет, медичний кабінет, сольова кімната, фітовітальня, інформаційний центр, творча майстерня, театральна кімната.

  В творчій майстерні діти з задоволенням відвідують куточок народознавства, де зібрані зразки українського декоративно – прикладного мистецтва. В куточку патріотичного виховання з цікавістю знайомляться з символами держави, історією рідного міста, флорою та фауною Азовського моря. З  інтересом роздивляються карту світу в куточку «Мандруємо світом» та «подорожують»  різними країнами.

   В садочку створені всі  умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та технічні засоби, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали. Усвідомлюючи, що повноцінність життя дітей залежить від стану здоров′я, колектив дбає про збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров′я вихованців. Фізкультурний зал, спортивний майданчик використовуються на повну потужність. Усе це сприяє тому, що вихованці «Теремка» напрочуд бадьорі та веселі хлопчики й дівчатка.

фантазери

1

 

Новини та статті