Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Квіточки"

Новорічна казка

  новорічна казка4Вже традиційно у зимові святкові дні у молодшій  групі «Квіточки» проходить  виставка новорічних  поробок «Зимова казка», на якій представлено розмаїття  новорічних прикрас та композицій. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.         

  Які тільки чудеса вміють створювати батьки! І ялинкові іграшки, і веселі сніговики, і різдвяні віночки,  і Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, і навіть символи року... Всього не перелічити! Батьки вихованців приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим.  

 А у груповій кімнаті  малят  звеселяє справжня лісова красуня – пишна запашна ялинка (подарунок батьків), яку  хлопчики та дівчатка прикрасили власноруч. 

новорічна казка3    

новорічна казка2

новорічна казка 1

новорічна казка

Новини та статті