Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Квіточки"

Дзвінке літо - пора подорожей, розваг та фантазій

Все теплим промінням зігріто. Ура! Прийшло до нас літо,

і сонце всміхається з неба — нам більшого щастя не треба.

   Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців. Саме тому, у літні місяці вихователі групи «Квіточки» поставили перед собою важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності.

2а       8а

  Дотримуючись розпорядку дня, враховуючи чергування фізичних, психічних навантажень та відпочинку, ми забезпечуємо максимальне перебування  наших діточок  на свіжому повітрі. Під час прогулянки з малятами проводяться різноманітні види діяльності: малювання фарбами та олівцями, ліплення з тіста та пластиліну, ігри з піском та водою, рухливі ігри та ігри спортивного характеру. А скільки задоволення отримують наші малята від малювання крейдою на дошці, яка установлена на майданчику за допомогою батьків. Саме тут можна побачити казкові квіти, чудернацьких тварин, портрети своїх друзів та нескладні сюжетні малюнки.

12а        14а

  Крокуючи «Екологічною стежинкою», ми продовжуємо знайомство з рослинним та тваринним світом, спостерігаємо за їх об’єктами та вчимось доглядати за ними.

   І ми впевнені в тому, що наші вихованці щодня отримують безліч позитивних емоцій, нових вражень, знань та зміцнюють своє здоров’я.

3а       9а

Новини та статті