Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Перлинки"

Великодня казка

  Патріотичне виховання дітей є одним із пріоритетних напрямів роботи нашого закладу. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу людина не може бути свідомим громадянином. З огляду на це в педагогічній діяльності ми поєднуємо такі види роботи з дітьми, як відзначення національних та державних свят.

великодня казка

  «Великодня казка» – саме ця назва спонукала розпочати короткотривалий проект з малюками молодшої групи «Перлинки» (вихователь Поволоцька Оксана). Діти готувалися до заняття заздалегідь: читали легенди, розглядали ілюстрації про традиції святкування великого свята Великодня в Україні. На занятті діти немовби  опинилися в казковому світі, де їх очікувала казочка про виникнення великодніх писанок. Малята показали знання їх щодо різновидів: крапанка, крашанка, дряпанка тощо. Малята грали в народні ігри, водили хоровод, співали пісеньки, читали вірші. Діти прийняли участь у виставі «Великодні дива», а батьки мали змогу оцінити найкращу великодню поробку.

великодня казка

 Саме такі заняття вчать дітей святкуванню за народними традиціями і обрядами. Вони переймають душу і серце малюків до патріотичних відчуттів, поваги до минулого та  шанування сьогодення.

великодня казка