Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Зірочки"

Формуємо пізнавальне ставлення дітей до навколишнього світу через образотворчу діяльність

    Проблема розвитку пізнавального інтересу у дітей нині є однією з найважливіших у дошкільній освіті. Щоб освітній процес сприяв становленню особистості, необхідно пробудити у дитини ключове джерело її розумової діяльності – пізнавальну потребу, яка є витоком пізнавальної активності. Так, у травні в групі «Зірочки» відбулась презентація проекту «Подорож до Художньої галереї», яку представила вихователь Пилипенко Інна та її вихованці – малята середньої групи. Упродовж заходу діти закріпили знання про жанри образотворчого мистецтва, згадали художників світового рівня, творчість сучасних та народних художників України та ознайомилися із творчістю місцевих художників.

ОТМ3

ОТМ2

  Із захватом малята вдивлялися в чудові пейзажі українських степів та морської стихії. Відчували душею українські орнаменти, розглядаючи твори Марії Приймаченко, Тетяни Яблонської. А далі, і самі спробували домалювати картини, використовуючи техніку змішування кольорів.

ОТМ5

ОТМ1

    Як же цікаво було не тільки допомогти художнику, а ще й відкрити «справжню» Художню галерею. Малята отримали чудові позитивні емоції, радість від сумісної роботи та причетність до дивовижного захоплюючого світу мистецтва. 

 ОТМ

   Пізнаючи навколишній світ, постійно шукаючи відповіді на запитання "що це?", "як?", "чому?", дитина дошкільного віку задовольняє свої пізнавальні потреби, свій інтерес до навколишнього світу.

ОТМ4

Новини та статті