Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Зірочки"

Малята подорожують у світ професій

Стоїть новий будинок.
До нього – сто стежинок.
А в ньому – сто доріжок.
Там тупця двісті ніжок.
Там сотня голосочків,
Дзвінкіших від дзвіночків.
Всі знають цей будинок.
Він зветься – дитсадок.

   Дитячий садок — це те середовище, у якому діти отримують найяскравіший досвід спілкування, вчаться, роблять перші помилки й досягають успіху. Це місце розваг, де діти проводять більшу частину свого часу. Сформувати в дошкільників об’єктивні уявлення про дитячий садок, працівників можна під час  екскурсій.

м1       п2

к3

Дитячий садок – це казковий світ дитинства, де працює творчий колектив висококваліфікованих людей, які створюють усі умови для повноцінного розвитку його маленьких жителів.

х4    д5

  Так, знайомлячись із професіями дитячого садка, діти молодшої групи «Зірочки» разом із вихователем Пилипенко І.В. здійснили екскурсію по дитячому садочку. Найперше, діти звернули увагу на працю вихователя, помічника вихователя. Спробували себе в їх ролі, надаючи посильну допомогу. У спортивній  залі зустріли фізкерівника Кокуль В.А. Діти завітали на кухню, пральню, котельню, оглянули медичний та методичний  кабінети, познайомилися ближче з професією двірника.

п6              ф7

м8

   А на останок, дізналися про професію завідувача дитячого садка, що керує усіма та слідкує за порядком. Валентина Володимирівна розповіла дітям про те, скільки маленьких мешканців садочка здобули тут свою найпершу дошкільну освіту. Усі працівники закладу приділяють максимум сил, здоров′я, наснаги для того, щоб життя малят у садочку «Теремок» було радісним, веселим та щасливим.

 з9