Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Сонячні промінчики"

Звукознайка в гостях у малят

   Найважливішим на етапі дошкільного дитинства є розвиток зв’язного мовлення, адже дитина для власного особистісного розвитку й успішної соціалізації мусить спілкуватись з тими хто поруч, а також навчитись  пізнавати світ за допомогою мови та мовлення. 

до Звукознайки1

  20 квітня діти середньої логопедичної групі №6 (вихователь Олена Скрипка) показали свої вміння та навички на занятті з розвитку мовлення та ознайомлення з навколишнім «На допомогу Звукознайці». На занятті діти уточнили й поглибили знання  про сезонні зміни в природі навесні, активізували словник з лексичних тем «Пори року», «Квіти та комахи навесні».  Малята знімали чари з  весняного дерева з країни Мови.

до Звукознайки2

  За допомогою мнемокуба, розповідали про весняні зміни в природі; удосконалювали звуковимову, повторюючи чистомовку «Навесні»; розповідали вірші Олени Пчілки, Василя Грінчака,  називали пташенят птахів, складали башточки з LEGO обома руками одночасно; показали що знають весняні квіти під час гри «Кольорове лото з LEGO»; відпочили, виконуючи фізкультхвилинку з різнокольоровим парашутом, який перетворювався на парасольку; пограли в нейропсихологічну гру «Показуй та називай». Звукознайка (вихователь Ольга Власова) подякувала за допомогу та разом з дітьми заспівала веселу пісню.