Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Сонячні промінчики"

У групі "Сонячні промінчики" працює природнича лабораторія

   Вмійте щодня відкривати перед дитиною щось нове, і відкривати так, щоб  навколишній світ заграв перед нею всіма барвами веселки.

                                                            В.О. Сухомлинський                          

 

   Взимку дорослі та діти з нетерпінням чекають сніг, а коли він вкриває землю, всі радіють без меж. Дорослі  катають дітей на санчатах, дітлахи грають з ним в сніжки, ліплять снігову бабу. А чи знає малеча, який він  - сніг?

    22 січня діти середньої групи №6 разом з  вихователем Оленою Скрипкою на прогулянці спостерігали за снігом та дізнавались про його властивості.В цей день сніг добре ліпився, тому вихователька зробила невеличкого сніговичка, набрала снігу у відерце, яке усі разом занесли в групову кімнату. І вже там відкрили пошуково - дослідницьку лабораторію та продовжили свою продовжили  діяльність.

природа

  Олена Олександрівна з дітьми провела нескладні досліди по перетворен­ню снігу в рідину різної чистоти та прозорості, в залеж­ності від забруднення. Малята усвідомили, що білий сніг не завжди значить чистий, важкі предмети тонуть у снігу, можно ліпити фігурки за допомогою формочок, будувати фортеці, порівнювали як тане сніг на дахах (дзвенить капель) та в кімнаті (нечутно) Ще діти називали ознаки снігу (білий, холодний, пухкий) та на що схожий.

  Сподіваємось цієї зими ще буде в нас сніг. А наша лабораторія продовжує свою роботу, відкриваючи для дітей таємниці природи.

 

Новини та статті