Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Сонячні промінчики"

Будуємо та фантазуємо разом з LEGO

    Робота з конструкторами LEGO дозволяє дітям, у формі пізнавальної гри, дізнатися багато всього важливого і розвинути необхідні в подальшому житті навички. Включення дітей у систематичну конструктивну діяльність, можна вважати одним з важливих умов формування здатності сприймати зовнішні властивості предметного світу (величина, форма, просторові і розмірні відносини).

ЛЕГО1

ЛЕГО2

   Для дітей нашої групи конструктор Лего - одна з улюблених іграшок. Малюки мають можливість грати колективно, індивідуально чи в парах. Для цього створений куточок «Пізнаємо світ з Лего». Хтось із дітей любить конструювати за схемою, а комусь навпаки - краще придумувати свої споруди, або один й той самий предмет відтворювати різними способами. Іноді уява та фантазія дітей приємно вражає!  Справжніми архитекторами та будівельниками в групі вважають Ісак Євгена, Триказюк Йосипа, Волчкову Вероніку, Філатова Максима. Зараз в нас діє виставка дитячих споруд. Тут можна побачити маяки, вітрильник, будинки, дерева, меблі, цифри, тощо.

лего4

   Діти, що захоплюються конструюванням, відрізняються багатою фантазією і уявою, активним прагненням до творчої діяльності, бажанням експериментувати. У них добре розвинене просторове, логічне, математичне, асоціативне мислення, пам'ять, що є основою інтелектуального розвитку і показником готовності дитини до навчання у школі.

лего3

 

Новини та статті