Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Сонячні промінчики"

Безмежний світ гри з LEGO

   Дошкільне дитинство - це вік гри. Малюк, граючи, не тільки пізнає світ, а й висловлює до нього своє ставлення. Крім традиційних методик навчання останнім часом у психолого-педагогічному процесі все ширше використовуються  LEGO-технології.

лего рушник

          Конструктори LEGO – це цікавий матеріал, що стимулює дитячу фантазію, уяву і допомагає формувати моторні навички. Захоплення дітей лего-конструюванням зацікавило вихователя Скрипку О.О. Діти дуже люблять заняття з LEGO і завжди з інтересом і нетерпінням чекають на виготовлення нових моделей. Тож, вихованці групи №6 «Сонячні промінчики», до свята Вишиванки в дитячому садку, подарували великий рушник з конструктора LEGO. Він виявився яскравим та увібрав всі елементи української вишивки, а у дітей формувалися  уявлення про сенсорні еталони, технічні навички конструктивної діяльності, навички орієнтації у просторі та на площині. Під час роботи вихователь знайомила дітей із різними узорами та техніками вишивання, цікавою для малят виявилася і виставка рушничків у музеї народознавства, де малята не тільки подивилися, а ще й познайомилися із таким цікавим народним ремеслом, як вишивання.

лего рушник

     Головне завдання вихователя – розвивати у малят пізнавальні здібності, постійно підтримувати у дітей інтерес до  конструювання та створювати для кожної дитини ситуацію успіху.

 

Новини та статті