Ласкаво просимо до нашого садка!

За порадою до логопеда

До Всесвітнього Дня логопеда у "Теремку" відбувся практичний семінар

   15 листопада 2021 року у ЗДО "Теремок" відбувся практичний семінар з теми "Використання сучасних ігрових технологій  з дітьми із ЗНМ на логопедичному занятті", яке провела вчитель - логопед Дереза А.М. Семінар було присвячено Всесвітньому Дню логопеда, який вже традиційно з 2004 року відмічається 14 листопада.

семінар1

   Мета семінару - ознайомити педагогів з новинами наукової та методичної літератури, презентувати матеріали логопедичного кабінету, ознайомити із різноманітними технологіями, які використовують сьогодні логопеди - практики у своїй роботі з дітьми дошкільного віку  із порушеннями мовлення. Було проведено практичні вправи, які дали змогу розуміти важливість логопедичної роботи у дошкільному віці, як сензитивному періоді розвитку мовлення дітей.

семінар2

   Друга частина семінару була присвячена сучасним тенденціям логоритмічної роботи, яку презентувала музичний керівник Олена Бачманова. Була представлена виставка музичних інструментів, які використовує музичний керівник в роботі з дітьми логопедичних груп для розвитку  ритму, темпу, руху. З педагогами Олена Миколаївна провела вправи з використанням різних матеріалів, які є в арсеналі кожного вихователя.

Новини та статті