Ласкаво просимо до нашого садка!

За порадою до логопеда

У "Теремку" провели семінар до Дня логопеда

   14 листопада у Генічеському яслах – садку №17 «Теремок» відбувся семінар вихователів логопедичних груп у формі методичних посиденьок з теми «Організація корекційно – відновлювальної роботи та шляхи подолання мовних недоліків у дітей дошкільного віку», яке було присвячене Міжнародному дню логопеда.  Відкрила захід та побажала педагогам плідної роботи  завідувач Кокуль В.В., яка наголосила на важливості професії логопеда у розвитку та становленні мовлення дитини дошкільного віку. На заході була присутня методист з дошкільного виховання відділу освіти Генічеської райдержадміністрації Пислар І.А.

до дня логопеда

   Вітальне слово для присутніх підготували малята – діти старшої логопедичної групи «Сонячні промінчики». Модератором заходу виступила методист Дереза А.М.

до дня логопеда

 У межах семінару  з доповіддю про етапи формування правильної звуковимови у дітей виступила логопед Моісеєнко І.Г., яка  за допомогою практичного матеріалу розповіла про процес постановки звуків та розвитку лексико – граматичної сторони мовлення у дітей. Робота логопеда базується на ігровій діяльності, під час якої вирішуються завдання навчання та виховання. Логопед створює такі умови, щоб у дітей виникала потреба говорити, щоб вербальна комунікація стала для них звичною, необхідною, а для цього знадобиться дуже багато часу. Інна Григорівна презентувала свої наробки, методичні посібники, наочні та дидактичні матеріали.

до дня логопеда

   Програма семінару, що поєднувала виступи та практичну роботу дала змогу  обговорити перспективи щодо подальшої взаємної роботи вихователів та спеціалістів з питань корекційно – відновлювальної роботи з дітьми у закладі.  Методичний захід відзначався використанням інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами, атмосферою доброзичливості та співпраці, що в результаті забезпечувало задоволення від спілкування.