Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

Вшановуємо пам'ять Тараса Шевченка

  Кожного року в яслах – садку «Теремок» урочисто проходять святкування дня народження великого поета українського народу Тараса Шевченка. Ці весняні дні не є випадком. Сьогодні відбулася музична розвага «Поезія Шевченка – то мудрості народної душа», який підготувала музичний керівник Наталя Кубатько.

музична розвага1

 У музичній залі зібралися діти та дорослі, щоб іще раз пригадати творчість Кобзаря. Звучали вірші, знайомі кожному українцю з дитинства «Садок вишневий коло хати», «Стала весна», «Тече вода з-під явора», «Тополя», «Дивлюся, аж світає». Діти молодших, середніх та старших груп декламували вірші, співали українських пісень.

музична розвага3

  На святі з концертною програмою виступили випускниця садка Кубатько Вікторія та учасники районного творчого об′єднання «Азовські зорі» та їх художній керівник Микола Рябков. У репертуарі звучали українські народні пісні та авторські пісні про Україну та рідний край. Усі присутні були у захваті від чудового виступу.

музична розвага5

  Тарас Шевченко лишив нам свої слова – заповіти, які допомагають нам жити. Їх називають «золотими словами Шевченка». «Учітеся, шануйте батьків, живіть дружно», - учив Тарас Шевченко. І  сьогодні ми виконуємо його заповіти.

І мене в сім′ї великій

В сім′ї вольній, новій,

Не забудьте пом′янути

Незлим, тихим словом!

музична розвага

музична розвага4

 

Новини та статті