Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

Пізнаємо світ розумом і серцем

   Наш рідний край - місто Генічеськ, розташоване на березі теплого і лагідного, а іноді суворого і неспокійного Азовського моря. Ми пишаємося його звичаями і традиціями. Щоб краще зрозуміти, треба зазирнути у історичне минуле. Саме таким віконцем у давнину для дітей старших груп №4,5 стало відвідування Генічеського краєзнавчого музею, яке організували та провели для малят вихователі старших груп Інна Пилипенко, Оксана Осипенко та фізкерівник Володимир Кокуль.

музей104

музей 101

  Працівники музею радо зустріли малят у стінах  музею, де нещодавно було закінчено ремонтні роботи. Вихованців було поділено на 2 групи, що давало змогу кожній дитині максимально наблизитись до експонатів, а до деяких, навіть, і доторкнутись. Від цього у дітей виникало відчуття старовинного духу, захоплення, піднімався настрій, хотілося дізнаватись ще і ще про історичне минуле району та міста.  Красу та неповторність нашого краю діти відчули, коли у вітринах розглядали різноманітні види тварин, риб, птахів, знаряддя праці, зброю, предмети побуту, глиняний посуд, одяг XVIII -XIX вв. Особливо захоплююче було роздивлятися діорами: «Азовське море» і «Острів Бірючий» (автори - художники Володимир Соколов та Микола Божков.  

музей102

музей103

  Побувавши у цьому «храмі» історії, культури та природи діти залишили тут частинку своїх сердець Сподіваємось, що і надалі вони будуть любити, поважати і робити  кращим наше рідне місто.

музей 105

Новини та статті