Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

У всі віки приносять славу козаки

   Напередодні визначного свята усіх українців  Дня захисника України в садочку провели заняття – розвагу «У всі віки приносять славу козаки», яку провела вихователь Оксана Осипенко у старших групах №4,5. Діти дізналися про історію виникнення цього свята, а саме святкування у цей день Покрови Божої Матері та Дня українського козацтва. Дошкільнята разом із дорослими співали гімн України, розповідали вірші про славних козаків, грали в українські ігри, передивились презентацію про славні часи козацтва на Україні. Через пошукові питання вихователь розширила знання дітей про життя українців на Запорізькій Січі, про основні символи держави. Діти побачили портрети відомих на увесь світ Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, Івана Орлика та Петра Сагайдачного про яких український народ складав вірші, оповідання, оспівував у піснях. А ще малят дуже вразив бойовий дух цих людей, які йшли боронити землю від ворогів.

день козацтва

   Саме тому діти із захватом передивились відео з параду до Дня незалежності України. А ще малятам прийшовся до вподоби український  мультфільм про звитягу та мужність козаків «Таємний посол».

   Саме почуття патріотизму, обов’язку, волі до перемоги виховують у дітей заходи, які вже традиційно проводяться у закладі. Це і виставки малюнків, поробок декоративного мистецтва, заняття до державних та народних свят.

день козацтва

      Тож вітаємо із святом. Бажаємо миру, злагоди та щастя вашим родинам.

Новини та статті