Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

Дивина Різдвяного свята

   12 січня в яслах – садку відбувся творчий майстер – клас вихователя Борисової І.М. «Дивина Різдвяного свята».  

Дивина Різдва

   Вихователі пригадали, як святкують Різдво на Україні. Як приємно разом із родиною  готуватися до свята – прикрашати, ялинку, готувати смачну вечерю, а потім увечері, коли зійде перша зірка співати колядки та щедрівки. Адже, яке Різдво без української колядки та вертепу? На Різдво в кожному домі колядують: «Нова радість стала» – Христос народився,  Славіте його!  Коли уся родина зібралася за святковим столом від хати до хати іде вертеп, лунає  веселий гомін коляди!

Дивина Різдва8

Дивина Різдва7

  Діти старшої групи заспівали дорослим веселих колядок, а дорослих частували смачною кутею.  А потім зайнялися розписом різдвяних медових пряників, які є одним із атрибутів свята.

Дивина Різдва4         Дивина Різдва

   Різдвяні пряники - це такий же символ Різдва, як і кутя з вертепом. Не тільки діти люблять солодощі, але і дорослі. До того ж дуже корисно мати в родині якісь традиції, так чому б усім разом не почати пекти смачні і ароматні пряники. Різдво - це відмінний привід для цього.

Дивина Різдва

 Інна Михайлівна підготувала виставку смачних виробів, які виготовила із своїми дітьми – це смачні  пряники, прянична хатинка, новорічна іграшка – ялинка, пряничок – подарунок  тощо.  Кожен бажаючий знайшов  саме той виріб, який був йому до смаку та розмалював свій пряник за бажанням. Усі присутні отримали гарний настрій від заходу та побажання добра та щастя у Новому році. 

декор

Новини та статті