Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

Калинове свято у "Теремку"

28 листопада у Генічеському дошкільному закладі №17 «Теремок» (завідувач Кокуль В.В.)  відбулося музично – театральне дійство «Калинове свято у дитячому садку». Адже, як кажуть в Україні «Без верби та калини нема України»,  тому і вирішили присвятити це свято українському народному символу - калині.  На  заході були присутні голова Генічеської райдержадміністрації Воробйов О.С., замісник голови Генічеської районної ради Краєвий В.І., міський голова Тулупов О.В., начальник Генічеського відділу освіти Попова І.М., методисти відділу освіти та завідувачі та методисти дошкільних закладів, батьки.

www.youtube.com/watch?v=pGB635b8Lcw&t=25s

   Ще з перших кроків у садочку їх чекала святкова атмосфера - прикрашена  музична зала, лунала музика. В Алеї мудрості гості  знайомилися із прислів′ями, приказками, віршами,  що їх складав народ про народний оберіг. А в Творчій майстерні на гостей чекало справжнє українське свято - дійство "Український ярмарок",  робота творчих майстерень, де діти разом із вихователями виготовляли калинові грона із паперу та серветок. В майстерні «Солодких мрій та фантазій» діти робили разом із гостями справжню картину із цукерок «Калинове диво». В осінній крамниці "Золотий горішок"  гості  «накупили»  різного краму – смачних яблук, овочів та фруктів, запашного меду та ще й пригощалися солодкими цукерками та відгадували загадки.  Смачними млинцями усіх частувала та пригощала весела та щедра Маланка. Адже млинці були із медом та калиновим варенням. А малята ще й пограли у народну веселу гру "Варенички". Тут можна було не тільки млинців покуштувати та ще й пісню заспівати.

   Усі присутні були вражені експозицією у музеї декоративної творчості, який було створено руками педагогічного колективу та батьків. Дивовижні роботи в ньому – це справжні витвори мистецтва, відрізнялися оригінальністю, витонченістю, різнобарв′ям технік виконання. Це справжні перлинки української народної творчості, виконані талановитими руками педагогів, батьків та малят. А в музичній залі на гостей чекав яскравий концерт із веселими піснями, таночками "Ми діти твої, Україно!" Дошкільнята демонстрували українські народні костюми у параді  - дефіле, а гостям представили володіння бойовими видами мистецтв.  Вокальний жіночий ансамбль "Калинонька" заспівав веселу українську пісню. Усі присутні ще надовго запам’ятають цей День відкритих дверей – свято щирості та щедрості душі усього колективу садочка, батьків та маленьких вихованців. А на згадку про зустріч усіх пригостили калиновими пирогами.

Тож до нових зустрічей у «Теремочку»  –  країні дитинства, де завжди сонячно.

укр свято

укр свято

укр свято

укр свято

укр свято

укр свято

 

Новини та статті