Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

Незабутня екскурсія до краєзнавчого музею

       Допоки осінь вабить теплими сонячними днями малеча групи «Фантазери», педагоги та батьківський комітет разом із Кириченко Тетяною вирішили відвідати з екскурсією місцевий краєзнавчий музей. Мета екскурсії: розвивати у дітей пізнавальні здібності, творчу уяву; формувати передумови пошукової діяльності, виховувати дбайливе ставлення до живої природи, повагу до історичного минулого.

музей

музей   

   Екскурсовод Інна цікаво та доступно розповіла дітям  історію виникнення міста.  Захоплююче дітям було слухати про флору та фауну озера Сіваш, острову Бірючий.  Багато цікавого  дізналися про видатних людей міста Генічеськ, його традицій та професії людей, що все життя присвятили Азовському морю.

музей

    Діти з великим інтересом розглядали експонати тварин, колекції комах та риб.  Експозиції тематичних залів яскраво розповідали про традиції людей, їх заняття, етапи розвитку міста, тяжкі сторінки, пов’язані з Великою Вітчизняною війною.

музей

 І дорослі і малі мали змогу відчути свій зв'язок із багатьма  поколіннями людей, що жили упродовж багатьох років та століть на нашій рідній землі і створювали її красу. Всі отримали незабутні враження від екскурсії до музею та пообіцяли ще не один раз повернутися за новими враженнями.

музей

    Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле.  У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців — всіх тих, кого повною мірою можна назвати творцями історії Генічеська.

музей

музей

   Дякуємо усім працівникам музею за гостинність та цікаві, пізнавальні екскурсії для дошкільників нашого садочка.         

   

 

 

 

Новини та статті