Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

На гордість України діточки ростуть та слово Кобзареве у майбуття несуть

   В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмирущою  любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу. 

   22  березня в яслах – садку №17 «Теремок» відбулось музично – поетичне свято «Українське перевесло».  Саме сьогодні в закладі були підведені підсумки Шевченківських днів, які традиційно проходять у закладі вже декілька років. На свято завітали  гості:  учасники АТО Чабанов Андрій, батько вихованця садочка та  колишній вихованець  ясел - садка Голбай Олексій, військовослужбовці, які проходять військову службу на території  військової частини  міста Генічеськ, а також поет,  письменник, фотограф Прихненко Олександр Володимирович та редактор інтернет – видання журналіст Осьмак Геннадій Васильович, а також батьки вихованців садочка.  

https://www.youtube.com/watch?v=tiSXy6ddWbE

   Мета  заходу - запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря;  викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.  Тому упродовж свята  діти усіх вікових груп, починаючи із молодшої до старшої групи, декламували твори  Тараса Шевченка. Виразно та поетично звучали рядки із віршів  «Садок вишневий коло хати»,  «Зоре моя вечірняя»,  «Тече вода з-під явора»,  «Встала весна».  Уявляючи мальовничі пейзажі з рядків Шевченкових віршів, у дошкільнят розвиваються такі процеси як уява, фантазія, збагачується кругозір. Усім присутнім сподобались  Бочкова  Аріна, Міхайлевич Павло,  Стрюкова Дарина,  Гапієнко  Олексій,  Гавриш  Анастасія,  Лазнік Мирослава, Ісмаілова Діана.  Не залишили байдужими запальні таночки та пісні  у виконанні дітей старших груп. Усі присутні в залі надовго запам’ятають це свято, його урочисту та святкову  атмосферу,  де всі почувалися як одна велика родина. На згадку діти подарували гостям маленьких янгеляток, зроблених власноруч, як символ миру, добра та щастя.

   Минають віки,  але слово Шевченка – живе і вічне. Вивчаймо його, виконуємо його заповіти, які посилав він синам свого народу.

   Відео з цього заходу ви можете переглянути на Генічеському інформаційному відеопорталі "Новый Визит".   

Новини та статті