Ласкаво просимо до нашого садка!

Виховуємо юного патріота

З Україною в серці

   Поняття «Батьківщина» - святе. Це як мати і батько, як хліб на столі, як вода і повітря, без яких людина не може жити. А якою бути Україні – залежить від людей, які у ній  живуть, тобто від кожного з нас.

  Піклуватися про свою Батьківщину, берегти її, дбати про її добробут – священний  обов’язок кожного громадянина. З великою відповідальністю та громадянським відношенням діти старшої групи “Краплинки» віднеслись до відкритого заходу під назвою «З Україною в серці», яке провела вихователь Поволоцька О.М. Заняття було побудовано на народознавчих та патріотичних мотивах, використовуючи раніше набуті знання. Дітки перетворилися на маленьких «сонячних промінчиків», маленьку частку великого щедрого сонця, частинку славного народу України. За допомогою презентації діти здійснили віртуальну подорож по різним містам України, починаючи з серця нашої держави – міста Києва і закінчуючи рідним містом Генічеськом. В кожному місті їх очікували різні цікаві завдання та моменти.

    Діти показали високий рівень знань з державної символіки України, законодавчих та фінансових установ, економічної підготовки, а саме, для чого існують гроші і як їх заощаджувати, української кухні, співучих та танцювальних колективів України тощо. Дошкільнята розкрили свої артистичні здібності у піснях та танцях.

заняття

А творчі таланти розкрили під час виготовлення державного гербу України.

 Сюрпризним моментом для малят відпускання жовто – блакитних кульок у небо.

Новини та статті