Ласкаво просимо до нашого садка!

Школа молодих батьків

Найважливіші правила здоров'я

 

ПАМ′ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

  1. Частіше бувайте з дитиною на свіжому повітрі. Процес дихання нерозривно пов′язаний із кровообігом та обміном речовин в організмі. Від нашого дихання залежить наше здоров′я.змагання
  2. Приймайте сонячні ванни. Сонячне проміння – сильний бактерицидний засіб. І чим більше шкіра приймає променів, тим більше запасає бактерицидної енергії.
  3. Дотримуйтесь правил харчування. Щоб дитина отримувала необхідні для життя й розвитку речовини, до раціону дитини треба вводити максимум свіжих продуктів у сирому вигляді або після мінімальної термічної обробки.
  4. Займайтеся щоденно фізкультурою, робіть разом з дитиною щоденну ранкову гімнастику. Але  нагадаємо, що фізичні вправи можуть негативно вплинути на життєво важливі функції організму, якщо фізичне навантаження перевищуватиме можливості дитини. Вправи для дошкільників мають бути нескладними, доступними та цікавими
  5. Загартування – невід′ємний чинник здоров′я. щоденно бажане обливання тіла, ніг, вологе обтирання тіла рушничком, згідно погоди ходіння босоніж по землі, траві, піску.
  6. Забезпечте дитині гарний відпочинок. Відпочивати – значить забезпечувати вільну циркуляцію крові в усьому організмі.
  7. Більше грайте з дитиною в рухливі ігри. Використовуйте спортивне знаряддя. Адже саме в грі дитина стає мужньою, витривалою, сильною духом.
  8. Дотримуйтесь культурно – гігієнічних правил. Будьте добрим прикладом для своєї дитини.
  9. Не забувайте, що розумове виховання є одним з складових фізичного та психічного здоров′я дошкільнят.
  10. Відвідуйте спортивні змагання, свята, атракціони. Це прищеплює любов до фізичної культури, приносить позитивні емоції.

метелик

 

 

Новини та статті