Ласкаво просимо до нашого садка!

Безпека для дорослих та малих

Виховуйте дітей дисциплінованими пішоходами

   Кожен батько повинен вчасно навчити свою дитину вмінню орієнтуватися в дорожній ситуації, виховувати в ній потребу бути на вулиці дисциплінованим та уважним.

Для цього треба знайомити дітей з правилами дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці, щоб вони могли строго дотримуватись їх ставши школярами.

Батьки!

Чи завжди ви подаєте приклад безпечного переходу вулиць та перехресть, посадки в автобус, обходу транспортних засобів на зупинках?

Пам’ятайте!світлофор

Порушуючи правила дорожнього руху ви дозволяєте порушувати їх своїм дітям!

Дуже часто це приводить до травмувань під час переходу вулиць із-за транспорту, який стоїть на дорозі.

Вчить дітей:

-        не поспішати переходити вулицю;

-        переходити проїжджу дорогу тільки тоді, коли її огляду нічого не заважає;

-       перед тим, як переходити вулицю, дождіться, щоб транспорт від’ їхав від зупинки.

   Виховуйте у дитини вміння бути  уважним на вулиці. Так, якщо ви знаходитеся біля  автобусу, який  стоїть,  запропонуйте дитині  призупинитися,  уважно   осмотріться, чи немає поблизу   автомобіля.

Дайте йому пояснення, яка небезпека може підстерігати пішохода , якщо він зненацька виходить із-за транспорту, що стоїть на проїжджу частину дороги.

   Використовуйте прогулянки з дітьми та пояснюйте їм правила безпеки на вулицях. Покажіть  знаки, показники дорожнього руху, розкажіть про їх призначення, сходіть з дитиною до перехрестя, по можливості познайомте його із світлофором, працівником ДАІ, регулювальником.

   Великою допомогою  в закріпленні у дітей правил дорожнього руху вам будуть вірші, ігри, іграшкові автомобілі, які зможуть відтворити придуманий вами сюжет.

 

Дитина вчиться законам поведінки на вулиці та поваги до цих законів, якщо бере приклад з вас, батьків, чи інших дорослих. Нехай ваш приклад вчить дисциплінованій поведінці на вулиці не тільки вашу дитину, але й інших дітей.

 

Намагайтеся зробити все можливе, щоб ніколи не трапилося біди з вашими дітьми на дорозі!

фонарікі

Новини та статті