Ласкаво просимо до нашого садка!

Безпека для дорослих та малих

До Всесвітнього Дня охорони праці у ЗДО "Теремок" пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності

   БЖД4

   З 26 по 30 квітня до Всесвітнього дня охорони праці в Генічеському ЗДО "Теремок" пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності. Згідно затвердженого плану роботи щодо проведення тижня у методичному кабінеті працювала виставка дидактичного, відео, презентаційного матеріалу «На допомогу вихователю у проведенні занять», проведено огляд валеологічних куточків по групах на тему «Здорова дитина – здорова родина».

   Упродовж тижня пройшли тематичні заняття з дітьми усіх вікових груп з безпеці дорожнього руху «Буратіно в гостях у дітей»,  «Школа юного пішохода», «Уроки Світлофора», «Ми – пішоходи». Вихователі закріпили з дітьми знання про дорожні знаки, сигнали світлофора, правилами дорожнього руху тощо.  Пізнавальним моментом було розв’язування ситуацій, які можуть траплятися на дорозі та визначати шляхи їх попередження.

до дня ОП

до дня охорони праці

  У середніх групах пройшли заняття по ознайомленню  дітей з правилами пожежної безпеки «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Таємниці чарівного вогню». Під час занять проведено ігри «Небезпечні  предмети – причина пожежі», «Викладіть номер пожежної частини», «Вогонь добрий, вогонь – злий», «Вогонь і вода», «Виклик пожежників» тощо. Діти передивились мультфільми про правила поводження з вогнем «Корисні підказки. Вогонь», презентації «Історія виникнення вогню» тощо.  

   З дітьми старших груп проведено ряд занять з  теми «Небезпека вдома і на вулиці», а саме правила поведінки в побуті, в транспорті, залізниці, експлуатація побутових електроприладів, правила поведінки при виникненні пожежі, під час грози, сильного вітру, при інших ситуаціях надзвичайного характеру.

 БЖД1

БЖД2

БЖД3