Ласкаво просимо до нашого садка!

Безпека для дорослих та малих

В садку пройшов семінар

   Щоб людина почувалася в дорослому житті впевнено й безпечно, її змалечку треба навчити цінувати неповторність власного життя та життя інших людей. Тому одним з пріоритетів сучасної дошкільної освіти є формування у малят основ безпечної поведінки в довкіллі та свідомого ставлення до власного здоров'я. Саме цій темі був присвячений теоретичний семінар «Безпека дитини в дошкільному закладі та у родині», який провела вихователь Мозалевська О.Є. Семінар відбувся в рамках районного Тижня безпеки дорожнього руху. Вихователь зупинилась на чинниках, які становлять небезпеку для дітей та основних завданнях дорослих: не тільки захистити малюка від негараздів у довкіллі,  а й навчити його безпечно поводитись самостійно в будь – якому середовищі (предметному, природному, соціальному).

семінар 1

   У обговоренні доповіді виступили вихователі Осипенко О.Л., Скрипка О.О., які з практики роботи поділились власним досвідом з тем «Безпека дитини: напрями роботи з дітьми» та «Безпека дитини вдома. Просвітницька діяльність серед батьків».

семінар3      семінар4

   Про систему роботи з безпеки життєдіяльності в закладі  з педагогічними працівниками, дітьми у своїй доповіді розповіла методист Дереза А.М. Вона звернула увагу на те, що віддаючи доньку або сина до дитячого садка, батьки довіряють педагогам найцінніше. На вихователів покладається велика відповідальність – не лише розвивати, виховувати, навчати дитину, а насамперед оберігати її життя і здоров’я. Тому перед колективом стоять важливі завдання:

 - створити безпечні умови для формування всебічно розвиненої творчої особистості;

 - спрямувати освітню діяльність на охорону життя й збереження здоров’я дітей.

семінар2

  У другій частині семінару відбулась інтелектуальна гра (у формі брейн – рингу) «Безпечне довкілля». Працювала виставка дидактичного матеріалу з теми "Бережемо життя і здоров'я дитини". У кінці роботи семінару педагоги отримали пам'ятки для батьків  "Вчимося берегти своє життя" .

 

Новини та статті